Podłoga Jodełka klasyczna

Podłoga jodełka klasyczna stylowa i idealna na podłogowe ogrzewanie. Diamett CLASSIQUE Line została stworzona dla ludzi stawiających na modny design jednocześnie ceniących tradycję. Wzór jodełka klasyczna harmonijnie podkreśli tak nowoczesny jak i stylowy wystrój wnętrz. Deski podłogowe jodełkę występują w wielu wymiarach od 7 cm - 25 cm szerokości oraz 40 cm - 120 cm długości. Inwestorzy zastanawiają się czy jodełka klasyczna może być zamontowana na wodnym bądź elektrycznym ogrzewaniu podłogowym.

Odpowiedź jest jednoznaczna - jodełka klasyczna i ogrzewanie podłogowe to idealne powiązanie.Podłoga jodełka klasyczna - wymiary


  • grubość całkowita deski 8.5 mm
  • szerokość deski 140 mm
  • długość deski 560 mm opcja 700 mm

PARKIET W JODEŁKĘ NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Diamett CLASSIQUE Line została stworzona dla ludzi stawiających na modny design jednocześnie ceniących tradycję. Wzór jodełka klasyczna harmonijnie podkreśli tak nowoczesny jak i stylowy wystrój wnętrz.

Deski podłogowe jodełkę występują w wielu wymiarach od 7 cm - 25 cm szerokości oraz 40 cm - 120 cm długości.

Inwestorzy zastanawiają się czy jodełka klasyczna  może być zamontowana na wodnym bądź elektrycznym ogrzewaniu podłogowym.

Odpowiedź jest jednoznaczna - jodełka klasyczna i ogrzewanie podłogowe to idealne powiązanie.

PARKIET W JODEŁKĘ A OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Ogrzewanie podłogowe zdobywa coraz większą popularność wśród inwestorów. Jednym z wielu powodów jest jego energooszczędność i optymalna dystrybucja ciepła .Ogromne znaczenie ma postęp technologiczny fotowoltaiki , pomp ciepła oraz domów pasywnych.

Parkiet w jodełkę  na ogrzewaniu podłogowym  ogrzewany jest  równomiernie na całej powierzchni do temperatury 27 stopni .Ten sposób dystrybucji ciepła pozwala uniknąć nierównomiernych naprężeń i deformacji podłogi.

Parkiet drewniany w jodełkę powinien mieć jak najniższy opór cieplny i jak najwyższą przewodność cieplną.

Oba te parametry uzależnione są od budowy i konstrukcji jodełki klasycznej . Jodełka klasyczna powinna być wykonana w konstrukcji wielowarstwowej. Podłoga drewniana na ogrzewanie podłogowe nie powinna być grubsza niż 10 mm . Im grubsza podłoga tym opory cieplne będą wyższe a przewodność cieplna będzie niższa.

Istotny jest również współczynnik skurczu podłogi pod wpływem zmian wilgotności  powietrza który powinien być jak najniższy, co zabezpieczy parkiet w jodełkę przed rozszczelnieniem i powstawaniem mikropęknięć.

Przemyślana inwestycja w ogrzewanie podłogowe oraz parkiet w jodełkę pozwoli cieszyć się ponadczasową  estetyką pomieszczenia  oraz wyraźnie zmniejszyć rachunki podczas sezonu grzewczego.

Podłoga jodełka klasyczna - wzory

Podłoga Jodełka klasyczna
Podłoga Jodełka klasyczna
Podłoga Jodełka klasyczna

Podłoga w jodełkę

Podłoga drewniana Jodełka

Podłoga Jodełka klasyczna

jodełka klasyczna

Podłoga wzór Jodełka klasyczna

Podłoga Jodełka klasyczna

jodełka
Szybki kontakt!