PIĘKNO I TWARDOŚĆ

O nas

Diamett Flooring Nathalie Wyskiel


Diamett Flooring jest firmą rodzinną z korzeniami sięgającymi 1991 roku. To zobowiązuje.

Nasze innowacyjne podłogi z powodzeniem eksportujemy do USA , Kanady , UE , RPA , Meksyku , Rosji

Kolekcja podłóg Diamett powstała w wyniku ogromnego zapotrzebowania na naturalne deski podłogowe, które są zarazem ekologiczne i przyjazne człowiekowi oraz środowisku, a także potrzeby optymalizacji funkcjonowania ogrzewania podłogowego.

Dzięki naszym rozwiązaniom obniżamy koszty eksploatacji ogrzewania podłogowego poprzez zminimalizowanie oporów cieplnych podłogi, dzięki czemu system pracuje na niższych temperaturach (około 28-30 stopni). Niższa temperatura czynnika grzewczego zapobiega typowym niekorzystnym dla wyższych temperatur zjawiskom deformowania poprzecznego oraz wzdłużnego podłogi, a także puchnięciem nóg i odczuwalnego dyskomfortu temperaturowego.

“Oddychające” deski Diamett regulują wilgotność wewnątrz pomieszczeń - efekt ten uzyskujemy dzięki użyciu naturalnych olejów nie zamykających porów drewna co pozwala przyjmować i oddawać wilgoć z pomieszczenia

Taka konstrukcja sprawia, że podłoga jest trwalsza i wytrzymalsza, a przede wszystkim jest znacznie bardziej ekologiczna, niż w przypadku desek z drewna litego.

Do produkcji desek Diamett, używane są certyfikowane, najlepsze jakościowo surowce, półprodukty oraz najnowocześniejsze technologie

Nowoczesne technologie

Fabryka o powierzchni ponad 5000 m2, wyposażona jest w najnowocześniejsze patenty, technologie i maszyny, tj. Tagliabue, Homag, Cefla Sorbini i wiele innych.

Najlepsze materiały

Do produkcji naszych wyrobów używamy najlepszych jakościowo materiałów i półproduktów.

Przystępne ceny

Otrzymujecie Państwo przystępne ceny bez obniżania walorów użytkowych

Ekologiczna deska

Nowa hala produkcyjna, jest jedną z najnowocześniejszych i najczystszych w kraju. Myśląc o środowisku, stworzyliśmy ekologiczną i przyjazną naturze deskę DIAMETT.

Szybki kontakt!